Gry na smartofny i tablety

ABC… Uczę się! jest nowoczesną kolekcją edukacyjną dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Kolejne książki wprowadzają w świat liter, słów i cyfr, prezentują sytuacje z życia codziennego. Edukacyjne gry i zabawy przygotowane w formie aplikacji pozwalają poszerzyć i utrwalić wiedzę zdobytą z książek.

Wyjątkowa zabawa w świecie liter i cyfr

Aplikacja Została przygotowana jako rozszerzenie możliwości książek z kolekcji wydawnictwa Hachette. Poprzez atrakcyjne, multimedialne zabawy i gry edukacyjne dzieci nowe litery i słowa.

Zdjęcie

Nauka poprzez zabawę

Dziecko może pobawić się aplikacją na smartfonie lub tablecie i poprzez zabawę utrwalić wiedzę zdobytą podczas czytania. Atrakcyjne wizualnie, i proste w obsłudze zadania, pod postacią znanych dzieciom gier uczą liter i cyfr poszerzając możliwości drukowanych książek serii.

Zdjęcie

Dziesiątki gier i zadań w jednej aplikacji!

Po premierze kolejnych tomów kolekcji dotyczących liter lub cyfr, użytkownik dostaje w telefonie powiadomienie o nowym zestawie mini gier do pobrania. Każda aktualizacja dostarcza nowych gier i zadań, których celem jest wspomaganie procesu nauki alfabetu u dzieci.

Zdjęcie