Aplikacja konferencyjna

Najważniejsze informacje o wydarzeniu w Twoim smartfonie

  • Aplikacja konferencyjna
  • Aplikacja konferencyjna
  • Aplikacja konferencyjna

Aplikacja mobilna do obsługi konferencji

Na rynku istnieje wiele aplikacji wspierających różne wydarzenia i konferencje. Rozwiązania te oferują ogromną ilość funkcji i treści przez co bywają nieintuicyjne i drogie. Dlatego przy współpracy z organizatorami ewentów postanowiliśmy opracować aplikację, która będzie oferować to co najbardziej pożądane i wykorzystywane przez uczestników i organizatorów wydarzeń. W wyniku współpracy powstała przyjazna i funkcjonalna aplikacja dostępna na każdą kieszeń.
Zachęcamy do zapoznania się najważniejszymi funkcjami aplikacji stworzonej przez nas na potrzeby trzydniowej konferencji pracowników firmy GlaxoSmithKline.

Co? Kto? Gdzie? Kiedy?

Podstawową funkcją aplikacji jest agenda spotkania z opisami poszczególnych sesji, informacjami o prelegentach, materiałami do pobrania.

Zdjęcie

Dyskutuj, zadawaj pytania, odpowiadaj

Konferencja to przede wszystkim wymiana wiedzy i doświadczeń. Aplikacja udostępnia chat za pomocą, którego uczestnicy mogą komunikować się między sobą. Można również zadawać pytanie prelegentom lub wysyłać prywatne wiadomości.

Zdjęcie

Informacje zwrotne i ocena wydarzenia

Za pomocą formularza oceny można zbierać informacje zwrotne i opinie uczestników. Dzięki temu łatwo dowiedzieć się jak wypadło spotkanie, które sesje podobały się najbardziej co należy poprawić przed następnym wydarzeniem.

Zdjęcie