Kalkulator nawodnienia

Ja wiem ile wody trzeba pić każdego dnia. A Ty?

  • Kalkulator nawodnienia

Aplikacja mobilna pomagająca obliczyć optymalne spożycie wody.

Nie wiesz, ile i co pić? Ta aplikacja, pomoże Ci obliczyć optymalne codzienne spożycie. Uwzględnia wagę, wiek, tryb życia i rodzaj wypijanych płynów. Dzięki aplikacji nie tylko ustalisz niezbędną do wypicia ilość, ale też dowiesz się, czy nie przesadzasz z kaloriami pochodzącymi z napojów.
Nawodnienie wpływa nie tylko na wydolność fizyczną, ale też sprawność umysłową, dlatego aplikacja zawiera dodatkowo testy, dzięki którym sprawdzisz pamięć krótkotrwałą, koncentrację i szybkość reakcj

Personalizacja i ustawienia

Dzięki możliwości konfiguracji profilu otrzymasz bardziej precyzyjne wyniki. Wzrost, waga, płeć, tryb życia mają istotny wpływ na ilość wody potrzebną Twojemu organizmowi.

Zdjęcie

Kontroluj ile wody pijesz

Łatwo dostępna lista menu pozwala w szybki i wygodny sposób aktualizować informacje na temat przyjmowanych płynów. Po dodaniu napoju sprawdź swój bieżący poziom nawodnienia.

Zdjęcie

Sprawdź swoja formę.

Jak wykazują badania, zarówno wahania nastroju, jak i spadek formy intelektualnej mogą wynikać właśnie z odwodnienia. Już utrata 1,5% normalnej objętości wody w organizmie może negatywnie wpłynąć na samopoczucie. Zrób testy dostępne w aplikacji i sprawdź swoją formę.

Zdjęcie